ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ЯМПІЛЬЩИНИ!

Дата: 04.09.2022 09:30

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що в не простих умовах сьогодення своєю наполегливоя працею, активною громадською позицією та ініціативністю ви забезпечуєте добробут власних родин, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки громади та берете активну участь у благодійності.

Ні для кого не є секретом, що підприємці це головна рушійна сила будь-якої економіки. Без вашої діяльності взагалі важко уявити існування нашого суспільства.

Підприємці – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідної громади та країни вцілому.

Щиросердечно бажаю вам витримки, оптимізму невичерпної наснаги у праці, налагодження нових міцних партнерських зв’язків. Нехай кожна започаткована справа буде успішною.

Щастя, здоров’я, благополуччя вам та вашим родинам!

Миру та процвітання вільній Україні!

Сергій Гаджук