ГУМАНІТАРНА МІСІЯ

Дата: 31.08.2022 11:32

Вчора, 30 серпня у Ямпільській громаді працювала Вінницька обласна організація Товариство Червоного Хреста по наданню гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеним особам.

Ця організація неодноразово протягом повномасштабної російської агресії надавала гуманітарну допомогу внутрішньо-переміщеним особам із зони бойових дій.

Цього разу відбулася велика благодійна акція, яку провели у центрі міста для переселенців, що проживають у м. Ямполі, селах Русава, Пороги та Качківка, оскільки переселенці з інших старостинських округів отримали допомогу раніше, 26 – 28 серпня.

З місією прибули голова Вінницької обласної організації Товариство Червоного Хреста Сергій Глухенький, фахівець організації Олена Орловська та спеціалісти психосоціальної підтримки, які провели з дітками тренінги. Дітки грались, писали, малювали.

Гуманітарна допомога включала в себе 300 продуктових наборів по 18кг. на суму 1,5 тис. грн. кожен та 150 рюкзаків для дітей, що містили іграшки та канцелярське приладдя.

Гуманітарна допомога від Товариства Червоного Хреста - це неабияка підтримка для нашої громади, що опікується людьми, яких привела війна до Ямпільщини.