Навчаємося в нових умовах: організація освітнього процесу початкової школи у 2022 - 2023 н.р.

Дата: 30.08.2022 10:23

Фото без опису

29 серпня 2022 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся серпневий вебінар учителів початкових класів Ямпільщини за темою «Навчаємося в нових умовах: організація освітнього процесу початкової школи у 2022/2023 н.р.».

Мета зустрічі – підвищення професійних компетентностей учителів, удосконалення форм роботи, підвищення мотивації учасників освітнього процесу, психологічна самодопомога в умовах воєнного стану.

Ініціатором та організатором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Вінницької області Марікуца Леся Вікторівна, яка окреслила особливості організації освітнього процесу в початковій школі у 2022/2023 н.р.

Під час зустрічі були розглянуті питання:

• нормативне забезпечення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти;
  • структура 2022/2023 навчального року в початковій школі;
  • організація освітнього процесу в умовах очної, дистанційної, змішаної форм навчання;
  • інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчання в початковій школі;
  • оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти початкової школи;
  • національно-патріотичного виховання, формування громадянської позиції;
  • психологічні аспекти організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Спікерами вебінару були керівники методичного об'єднання громади Магдецька В.А.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка м.Ямпіль ), Пташнік О.А.(філія ЗСО І – ІІ ст.с. Гонорівка  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дзигівка ) та Главацька О.А. (філія ЗСО І – ІІ ст. с. Русава ОНЗ НВК: ЗЗСО І ст. – гімназія м. Ямпіль).

Учителі – учасники заходу зазначили, що зустріч була корисною, пізнавальною, цікавою та потрібною. А ще зауважили, що новий 2022/2023 навчальний рік підготував для кожного з педагогів низку випробувань.

Успішного та мирного навчального року, шановні педагоги!

Фото без опису