«ПАРАД ГАНЬБИ»

Дата: 25.08.2022 11:46

На Хрещатику, в самому серці Києва, який російські війська планували взяти за 3 дні й де збиралися влаштувати парад, за пів року повномасштабного вторгнення таки з'явилася російська військова техніка. Але є нюанс. Вона іржава, виведена з ладу та без екіпажу. Йдеться про виставку знищеної українськими захисниками техніки рф, яку привезли на головну вулицю країни напередодні 31-го Дня Незалежності.

На Хрещатик завезли російської техніки на понад $200 млн. І це крупинка. ЗСУ знищили набагато більше, а втрати рф вимірюються десятками мільярдів.

На Хрещатику виставлено близько 80 одиниць знищеної російської техніки, яку доставлено з різних регіонів України, де ворог намагався і досі ще намагається здійснити свої злочинні наміри.

«Постачальниками» експонатів на подібні виставки є усі складові Сил оборони України: ЗСУ, ГУР МОУ, Нацгвардія, СБУ, Держприкордонслужба, Нацполіція та інші. Мета цієї виставки – наочно продемонструвати, яку лавину заліза, що несе смерть, зупинили українці. Нагадати усім, що війна триває.

Цей «парад» свідчить, що українці вже зробили те, у що ніхто не вірив – зупинили колись «другу армію світу». Попереду ще багато складних випробувань, важких боїв. На жаль, попереду втрати. Але з кожним днем все більше людей вірить, що перемога України неминуча.

Виставка розбитої техніки русні не просто демонструє Україну, яка чинить спротив, а Україну, яка здатна перемагати, яка є сильною. А картина обвугленої техніки рф, причому не тільки старої, а й новітньої, справляє неабияке враження на іноземних журналістів та на дипломатичні місії в Києві . Наші партнери і союзники також до цього причетні. І їм приємно це усвідомлювати, що демократичний світ, по суті, став тилом для України.

Наші партнери закривають ті дефіцити, які на сьогодні ми не можемо покрити самі.

Вони забезпечують зброєю, фінансами, базами для навчань військовослужбовців і так далі.

У кожній підбитій російській машині є певний відсоток зусиль наших партнерів. І тому така демонстрація на Хрещатику показує нашу спільну силу.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Переможемо!   (За матеріалами «Укрінформ»)