23 серпня - День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 11:03

Щорічно 23 серпня відповідно до Указу Президента України від 23.08. 2004 року ми відзначаємо День Державного Прапора України.

З цієї нагоди сьогодні на центральній площі міста Ямполя за участі керівництва, працівників міської ради та волонтерів Ямпільщини відбулось урочисте підняття Державного Прапора України.

Присутні схилили голови і пом’янули хвилиною мовчання героїв, які боролись за українську державність у різні часи та воїнів-захисників, мирних людей та дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

На знак шани та вдячності за героїзм та самовідданість, керівництво міської ради поклали квіти до підніжжя монументу Вічної Слави та пам’ятного знаку полеглим у війні з росією.

У кожному старостинському окрузі Ямпільської громади, як і по всій незалежній Україні цього дня замайоріли українські прапори.

У серцях народу України барви нашого стяга, – серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан, – це символ свободи і праці,  відображення нашої української душі, її самобутності.

Цілі покоління наших предків боролись за державність та творили нашу націю під синьо-жовтими знаменами.

Сьогодні український прапор в усьому світі став ще й символом незламності та боротьби українців за своє право на свободу, самостійніcть і незалежність.

За наш стяг, за цінності, які він символізує, віддають свої життя найкращі сини і доньки України. Ми пам’ятаємо і пишаємось ними.

У нас всіх є спільна мета – щоб синьо-жовтий прапор замайорів над всією територією великої, єдиної України. І ми з гідністю пройдемо шлях до нашої Перемоги. Завдяки нашим Героям вільна Україна була, є і буде! І знову розцвіте велич і могутність нашої держави!

Слава Україні!