Поточні ремонти доріг громади

Дата: 16.08.2022 09:49

Попри війну Ямпільська міська рада намагається сумлінно виконувати свої обов'язки в галузі комунального господарства. Адже проведення благоустрою міста – це не лише створення комфорту, але й доказ того, що ми віримо в нашу перемогу, розвиваємось далі і робимо все для покращення нашого майбутнього.

З цією метою та задля безпечного дорожнього руху, Комунальним підприємством  «Ямпільське міське господарство»  зроблено поточний ремонт доріг у м. Ямполі по вулицях – Сарматська, Виноградна, Гайдамацька та Полуботка.

У Порогівському старостинському окрузі здіснено грейдерування та підсипку окремих ділянок дорожнього полотна. На ремонт доріг виділено кошти з міського бюджету.

У підсумку, дорожне покриття стало кращим та безпечнішим для мешканців громади.

На жаль, стан більшості доріг у нашій громаді, особливо, у сільській місцевості бажає бути кращим, і з цього приводу надходить багато звернень до міської ради.

КП «Ямпільське міське господарство» переживає певні труднощі, зумовлені проблемами воєнного часу, однак і за таких непростих умов міська рада відреагує на всі звернення громадян та поступово забезпечить покращення стану доріг.