ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.08.2022 09:23

Ямпільська міська рада інформує про Вимоги щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затвердженого Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року №579. А саме, фонд захисних споруд, який складається з сховищ, протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів, які є основним засобом колективного захисту населення. Ямпільською міською радою обстежуються приміщення для їх можливого використання як захисні споруди цивільного захисту, а саме споруди подвійного призначення та найпростіші укриття. У разі зарахування приміщення чи об'єкту до фонду захисних споруд, відповідно до пунктів 3, 4 розділу 2 вищезазначеного Наказу.

Захисні споруди позначаються біля вхідних дверей табличками(написами) розміром 50х60 або 60х50 см, на яких зазначаються місцезнаходження споруди, їх балансоутримувач, номер телефону особи, відповідальної за утримання споруди, адреса і місце зберігання ключів.

Зразки табличок наведено в додатку 1 до цих вимог. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0879-18#n569

На табличці у верхній частині по центру розміщено міжнародний розпізнівальний знак цивільного захисту (блакитний рівносторонній трикутник на оренжевому фоні).

Наразі, під час сигналів

"Повітряна тривога" можете скористатись укриттям орієнтуючись за покажчики напряму їх розміщення.