ДОГОВІР НА ВИВЕЗЕННЯ ТПВ – ОБОВЯЗКОВИЙ!

Дата: 11.08.2022 15:42

З метою дотримання у місті Ямполі громадського порядку, забезпечення чистоти та належного санітарного стану, додержання тиші в громадських місцях та житлових зонах, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Розділ 3. Права та обов'язки громадян у сфері благоустрою міста Ямполя

3.2. Громадяни у сфері благоустрою міста зобов'язані:

3.2.6.Укладати самостійно, або разом з іншими громадянами, договори на вивезення твердих побутових відходів згідно з вимогами діючих санітарних норм (за винятком випадків, коли плата за вивезення відходів є у складі квартплати або плати за утримання будинку та прибудинкової території).

Власники, або користувачі житлових будинків приватного сектора, індивідуальних гаражів та автокооперативів зобов'язані укладати договори на вивезення і знешкодження твердих побутових відходів з виконавцями відповідних послуг.

Забороняється складування будівельних матеріалів, а також винесення сміття з прибудинкових територій на проїзну частину доріг та зелену зону. («Правила благоустрою території міста Ямполя» (згідно рішення №190  5 сесії 6 скликання від 22.02.2011 року))

Не виконання правил благоустрою м. Ямполя є порушенням ст. 152 КУпАП і тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн.

Щоб заключити обовязковий договір на вивезення твердих побутових відходів звертатись до розрахункового центру по вул. Незалежності, 9, м. Ямпіль.