ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЯМПІЛЬСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЯМПІЛЬЩИНИ

Дата: 08.08.2022 15:37

Рішенням позачергової 24 сесії 8 скликання Ямпільської міської ради від 12 липня 2022року № 1447 затверджено  Положення про порядок надання  та виплати одноразової грошової допомоги мобілізованим військовослужбовцям та особам, які проходять військову службу за контрактом і приймають участь у виконанні бойових завдань з відсічі збройної агресії російської федерації проти суверенітету України з 24 лютого 2022 року.

Відповідно до даного рішення розпочалася виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим військовослужбовцям. На даний момент 126 мобілізованим військовослужбовцям  виплачена одноразова грошова допомога на суму 252,0 тис. грн.

Прийом та підготовка документів для чергових виплат продовжується.

Нагадуємо, що прийом документів, роз’яснення процедури та виплату здійснює відділ соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради  за адресою: місто Ямпіль, вул. Замкова 94/2.