ВІТАННЯ З ДНЕМ ПАСІЧНИКА!

Дата: 19.08.2022 09:30

19 серпня своє професійне свято відзначають представники найсолодшої професії. День пасічника – професійне свято бджолярів – в Україні почали відзначати з 1997 року.

Робота пасічника може здатися простою і невибагливою лише далекій від процесу збору меду людині. Насправді – це кропітка і важка праця, що вимагає постійної уваги і турботи про бджіл. Щоб мед вийшов якісний, необхідно стежити за здоров’ям бджіл, місцем, де вони збирають нектар,, загальним станом вуликів. Додатково до всього, тендітні комахи потребують захисту від протягу, вогню, шкідників і хвороб, що забирає багато часу і сил.

Заняття бджільництвом вимагає від людини повної віддачі.

У день пасічника особливо хочеться відзначити, що кожна сьома тонна світового меду – українська!

На Ямпільщині добре розвинене заняття бджільництвом. Маємо понад 90 бджолярів.

Шановні пасічники, прийміть вітання з професійним святом! Бажаємо взаєморозуміння зі своїми працьовитими бджілками, найсмачнішого українського меду  і незліченних солодких моментів у житті. Нехай праця на пасіці радує високими досягненнями і прекрасними результатами, щедрим медовим урожаєм під мирним небом України і веселим дзижчанням, приємним для душі!