ДЕНЬ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 07.08.2022 09:30

У неділю, 7 серпня відзначають день Повітряних Сил Збройних Сил України.

Свято запроваджене Указом Президента від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня.

Сучасні Повітряні сили України утворилися у 2004 році у результаті об'єднання Військ протиповітряної оборони та Військово-повітряних сил. Цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовці зенітних ракетних та радіотехнічних підрозділів несуть бойове чергування і виконують важливі польотні завдання, захищаючи українське небо.

З перших днів росіийської агресії військовослужбовці Повітряних Сил виконують найскладніші бойові завдання зі знищення броньованоії техніки та вогневих позицій окупанта, здіийснюють прикриття наших військ з повітря, проводять повітряну розвідку, перевозять особовий склад та доправляють вантажі.

Пишаємось кожним з вас, дорогі наші військовослужбовці Повітряних Сил та віримо, що з кожним днем з вашою участтю наближається така бажана Перемога над рашизмом.

Зі святом вас, з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!