З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2022 09:54

Батьківщино моя,
Зореносна моя,
Бачу, правда твоя
Над віками сія.
Чую, слава твоя,
Наче сонячний дзвін,
Крізь сторіччя луна
У серцях поколінь

Михайло Івасюк

Сьогодні  ми вперше відзначаємо День Української Державності .

В час  жорстокої війни в країні – на шостому її місяці. Після восьми років війни на Донбасі. Відзначаємо попри все, бо українців не зламати.

День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.

Ямпільська міська рада та старостинські округи громади долучились до загальнонаціонального відзначення Дня Української Державності.

В місті Ямпіль та в населених пунктах громади відбулись офіційні церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, покладення квітів до обелісків Вічної Слави, пам’ятних знаків загиблим учасникам Революції Гідності, учасникам АТО та полеглим у війні проти агресії російської федерації, місць поховань борців за незалежність України.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто боровся та продовжує боротьбу за нашу свободу і ідентичність.

«Ми – УКРАЇНЦІ! Нащадки славних предків. Наш спадок неоціненний – християнство від Володимира Великого,  тризуб – від династії Рюриковичів, писемність, народовладдя та військові традиції– від козаків, конституцію Пилипа Орлика, Пересопницьке Євангіліє, європейський вектор розвитку, соборність…та найголовніше те, що при цьому ми не втрачаємо гідності, сили духу і волелюбності. Ми здолаємо всі біди і обов’язково переможемо російську навалу, збережемо країну і примножимо її здобутки, щоб у спадок нашим дітям передати квітучу, вільну, незалежну державу Україну.

Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам!» - сказав міський голова Сергій Гаджук з нагоди відзначення цієї дати.