ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Дата: 27.07.2022 17:27

КНП «Ямпільська територіальна лікарня» поповнилась сучасним урологічним обладнанням, придбаним коштом бюджету Ямпільської міської ради у розмірі 320 тисяч гривень.

Ендоскопічні прилади- цистоскоп та резектоскоп використовуватимуться для діагностики та лікування захворювань сечостатевої системи.

Нагадаємо, що закупівля даного обладнання стала можливою завдяки плідній співпраці міськради та лікарні, коли трохи більше місяця тому прийняли рішення виконавчого комітету про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради та виділили кошти на закупівлю.

Тоді, міський голова Сергій Гаджук зазначив, що в цей складний військовий час здоров’я мешканців Ямпільської громади є одним із пріоритетних напрямків роботи і тримав на контролі його закупівлю. Зараз, коли лікарня отримала таке обладнання, Сергій Іванович наголошує на тому, що громада зробила ще один крок для покращення надання медичних послуг на місці, коли мешканцям не потрібно їхати в обласний центр чи інше місто.