ЮНІ ЯМПІЛЬЧАНИ НА ВІДПОЧИНКУ У ПОЛЬЩІ

Дата: 27.07.2022 12:24

З 24 липня до дружньої Польщі на відпочинок від’їхала чергова група дітей з Ямпільської громади.

50 дітей, серед них діти, батьки яких приймали або зараз приймають участь у боротьбі за незалежність України. Також в групу включені діти – переможці спортивного клубу «Барс» і футбольного клубу «Тірас», переможці різноманітних конкурсів та змагань, діти з багатодітних родин, діти під опікою, переможці предметних олімпіад.

Нагадаємо, що організація цього відпочинку відбувається в рамках додаткової угоди між містами Злотів (Польща) та Ямпіль, яку підписали староста Злотівського  повіту пан Річард Голавський та міський голова Сергій Гаджук у травні місяці.

Поїздка триватиме 24 дні. Супроводжують дітей 5ро дорослих- Мотуз Наталія, Калетнік Наталія, Римарчук Оксана, Бартко Ірина та Жук Тетяна.

Польські організатори заздалегідь підготувались до зустрічі. Наші діти отримуватимуть психологічне розвантаження, займатимуться з аніматорами, в тематичних гуртках. Їх чекають затишні кімнати, спортивні та тренажерні зали, зал для проведення дискотек, цікава культурна та туристична програма.

Зустрічали групу у Краєнці представники муніципалітету та Молодіжного центру. Ямпільчани в знак вдячності та поваги вітали сусідів-поляків спеченим з українського борошна у ямпільськькій пекарні хлібом на вишитому рушнику.

В свою чергу польські друзі запевнили, що докладуть максимум зусиль для того аби наші діти хоч на 24 дні поринули у радість та позитив і на цей час забули про щоденні тривожні будні.

Принагідно зазначимо, що попередня група повернулась з відпочинку щасливими і вдячними за цікаво проведений час та гостинність дружньої Польщі.

Перевезенням обидвох груп дітей займався перевізник ФОП Старенко Олександр.

Ямпільська міська рада висловлює вдячність кожному, хто долучений до організації та забезпечення такого відпочинку.