ДОБРОВОЛЬЦЯМ ГРОМАДИ ВРУЧИЛИ ПОСВІДЧЕННЯ

Дата: 14.07.2022 14:13

Сьогодні, 14 липня 2022 року у Ямпільській міській раді відбулась знакова подія для добровольців, що стали до лав добровольчого формування Ямпільської територіальної громади.

Начальником Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрієм Яцуком членам формування вручено посвідчення встановленого зразка, що дає змогу діяти їм відповідно до обов’язків та з честю захищати нашу громаду в разі потреби.

Захід відбувався за участю секретаря міськради Семенюка Вадима, начальника другого відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП Понкрашова Віктора, керівника добровольчого формування, заступника начальника Могилів-Подільської районної військової адміністрації Ганни Сінчак.

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» в Ямпільській громаді активно проводилася системна робота щодо створення добровольчого формування. Діяльність таких формувань регламентовано Постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2021 року № 1449.

Під час заходу хвилиною мовчання згадали загиблих вінничан від сьогоднішнього ракетного обстрілу.

Юрій Яцук висловив слова подяки добровольцям за їхню мужність стати до лав таких формувань. В свою чергу Вадим Семенюк зазначив, що міська рада сприятиме діяльності добровольців та всіляко співпрацюватиме з ними задля безпеки на території Ямпільської громади.

Зауважимо, що серед добровольців є не тільки чоловіки, а й представниці прекрасної статі – 2 чарівні жінки.

Ми-пишаємось Вами!

Слава Україні!