ЩОРІЧНО 16 ЛИПНЯ ФАХІВЦІ ОДНІЄЇ З НАЙТОЧНІШИХ ПРОФЕСІЙ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО –ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА УКРАЇНИ

Дата: 16.07.2022 11:30

Професія бухгалтера є дуже давньою й, за різними оцінками, їй близько 6 тисяч років.

«Батьком» сучасної бухгалтерії вважається венеціанський математик Лука Пачолі. Він описав в 1494 році процедуру ведення бухгалтерського обліку, виведення балансу, ввів спеціальні терміни та знання, необхідні для роботи бухгалтера.

В Україні день бухгалтера відзначається 16 липня, оскільки саме в цей день в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні».

Професійний бухгалтер — завжди бажана й невід’ємна частина будь-якого бізнесу, тому що він відслідковує витрати й прибутки, забезпечує дотримання вимог законодавства, надає інвесторам і керівництву якісну фінансову інформацію, яку вони можуть застосовувати в разі прийняття важливих рішень.

Вітаємо всіх бухгалтерів з професійним святом! Бажаємо вам, щоб цифри завжди складалися саме так, як вам того хочеться, а люди навколо розуміли важливість вашої роботи і до вас ставилися з повагою. Щастя і удачі вам у вашій професії і в повсякденному житті.