РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОСЛУЖБОВЦЯМ

Дата: 13.07.2022 16:27

Повідомляємо, що у відповідності до прийнятого рішення сесії щодо надання та виплати одноразової грошової допомоги мобілізованим військовослужбовцям та особам, які проходять військову службу  за контрактом і приймають участь у виконанні бойових завдань з відсічі збройної агресії російської федерації проти суверенітету України наразі визначеним відділом соціального та медичного забезпечення проводиться робота щодо формування реєстру військовослужбовців та підготовча робота для прийняття заяв з виплати такої допомоги.

Нижче наводимо перелік документів для  одноразової допомоги -

Для одержання одноразової грошової допомоги, член сім,ї або  інша особа за дорученням,  сам військовослужбовець, місце реєстрації проживання якого зареєстровано в межах Ямпільської міської територіальної громади,  має звернутись до відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради із заявою та копіями документів:

- паспорт громадянина України (сторінки 1,2  та  реєстрація місця проживання), у випадку подання паспорта у вигляді ІД-картки додається копія довідки про місце реєстрації;

-   реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП),

-   довідку з ТЦКтаСП про мобілізацію;

-   реквізити банківського рахунку (рахунок IBAN);

-   свідоцтво про шлюб  (у разі офіційного шлюбу) ;

- свідоцтво про народження військовослужбовця (при зверненні одного із батьків).

Про дату, коли розпочнеться прийом заяв повідомимо на інтернет ресурсах міськради додатково.

Слідкуйте за нашими ресурсами.