"Наші сім'ї мають бути щасливими, а діти – зростати під мирним небом.": Сергій Гаджук звертається до мешканців Ямпільської громади з нагоди свята Дня родини.

Дата: 08.07.2022 12:39

Фото без описуСьогодні 8 липня і Україна відзначає відносно молоде свято - День родини.

Цьогоріч на це свято дивимось під іншим кутом - розв'язана росією війна за 4 місяці розрушила багато щасливих родин, вона вбиває найрідніших і найдорожчих, розлучає сім’ї, намагається знищити нашу ідентичність.

"Ми сильні своїми родинами. Нам поталанило мати поряд рідних та близьких людей. Це – наша опора. Наші крила. Наша найбільша цінність."

Очільник громади наголошує: українські сім'ї мають бути щасливими, а діти – зростати під мирним небом: "Тримаймося. Оберігаємо рідних людей. Стоїмо за кожного. Зараз ми всі - одна величезна РОДИНА! Чим міцніші наші сім'ї – тим згуртованіша країна. Переможемо!", наголошує Сергій Іванович.????????