Привітання міському голові - ГАДЖУКУ СЕРГІЮ!

Дата: 10.07.2022 08:00

Ямпільська міська рада разом з депутатським корпусом та  виконавчим комітетом щиро вітають з  Днем народження міського голову  Гаджука Сергія Івановича.

Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях на благо нашої  громади, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай Ваше серце завжди буде зігріте людською вдячністю за Вашу працю та вміння приймати  рішення! Нехай Ваша сила, життєва енергія та наснага будуть гарантією подальших великих досягнень у Вашій діяльності, а кожна розпочата справа стане ще однією сходинкою до успіху нашої громади! Тепла та затишку Вашому дому, віри у скору перемогу та мир в нашій Україні!

Звагольська Наталія Володимирівна
2022-07-11 09:36:48

Шановний Сергію Івановичу! Прийміть щирі вітання з Днем Народження! Бажаю,щоб кожна хвилина Вашого життя була наповнена змістом та приємними емоціями, а Ваші енергія та сила, щоб ніколи не згасали з літами! Привітної долі, незрадливих друзів, щирого визнання та поваги від людей! Здоров'я Вам та мирного неба над головою!