ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОСОБИСТИЙ, ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН.

Дата: 07.07.2022 09:55

Фото без опису

8 липня 2022 року з 10.00 до 12.00 в приміщенні управління соціального захисту населення за адресою м.Ямпіль, вул. Замкова 88 , начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук буде проводити особистий, виїзний прийом громадян спільно з заступниками, секретарем Ямпільської міської ради Вадимом Семенюком, директором Ямпільської філії Вінницького обласного Центру зайнятості Головіним Віктором та начальником відділу обслуговування громадян №20 ГУ ПФУ Муляр Вірою з метою надання всебічної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Прийом громадян відбуватиметься на виконання наказу начальника районної військової адміністрації №44 від 17 червня 2022 року.