ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ЯМПІЛЬЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

Дата: 06.07.2022 15:24

У понеділок, 4 липня, Україна відзначала одне з важливих професійних свят – День Національної поліції.

З нагоди професійного свята у місцевому відділенні поліції в місті Ямпіль відбулись урочисті заходи. Відкрив свято начальник відділення поліції №1, Олександр Тимчук, який привітав колег - з Днем Національної поліції України.

До привітань долучився і міський голова Сергій Гаджук, який від імені Ямпільської громади побажав всім миру та незламної віри у перемогу України, міцного здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але дуже потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України подяки від Ямпільської міської ради Сергій Гаджук відзначив працівників Ямпільського відділу поліції.

В урочистих заходах взяли участь керівники силових структур, що діють у нашій громаді, які звернулись до присутніх зі словами вдячності за співпрацю та вітаннями.

7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.

І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра і повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації.

Після повномасштабного вторгнення московських орд, ми по-новому оцінили українську поліцію. Наш поліцейський – це відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога.

Тож, залишайтесь гідними представниками своєї доблесної професії!????????????????????????????????????????