ЧЕРГОВА НАРАДА

Дата: 04.07.2022 16:48

04 липня 2022року під головуванням заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Майорової   відбулась чергова щотижнева нарада з працівниками відділів економічного розвитку та інвестицій і житлово–комунального господарства, архітектури та містобудування Ямпільської міської ради.

В ході наради заступником голови заслухано звіти кожного із працівників структурного підрозділу Ямпільської міської ради про стан справ по напрямках про проведену роботу за місяць, що минув, обговорено напрямки роботи, визначено перелік завдань на наступний тиждень. Основними з них були:  робота комунального підприємства «Ямпільське міське господарство» щодо обслуговування багатоквартирних житлових будинків;  вивезення ТПВ; пошук можливих програм та грандів щодо підтримки сільгоспвиробників громади;  розробка інвестиційного паспорта та інші питання, які відносяться до компетенції даних відділів.

За результатами наради, по кожному обговореному питанню  - дано відповідні вказівки та узгоджено подальші дії.