БЛАГОУСТРІЙ - СПРАВА КОЖНОГО

Дата: 05.07.2022 15:32

Війна довела – ми всі вміємо об’єднуватись та допомагати один одному     .

Саме завдяки такій підтримці небайдужих мешканців нашої громади по старостинських округах Ямпільщини роботи з благоустрою продовжуються.

Так, на території Северинівського старостинського округу минулого тижня  повикошували бур'яни в  парку,  біля приміщення старостату та  школи. Територію  біля зупинки поприбирали від сміття. На постійній основі односельчани доглядають за клумбами.

В селі Гальжбіївка організували обкошування території парка та території цвинтаря, прибирали алею у парку. Видалили аварійні дерева у парку с.Біла.

Писарівчанами нещодавно також викошено траву на дитячому майданчику в центрі села та пофарбувано лавочки для відпочинку.

В Михайлівському старостинському окрузі  - впорядкували територію алеї Меморіалу загиблим воїнам та біля адмінбудівлі, будинку культури, банкетного залу, ринкової площі, на кладовищі. Відремонтували та пофарбували будівлі каптажу водопостачання, відремонтували частину стіни будинку культури.

Мешканці Тростянецького старостинського округу відгукнулись та  очищували придорожні смуги, висадили квіти біля адмінбудинку та  викошували траву.

Такого роду роботи тривають щодня у всіх населених пунктах Ямпільської громади.

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз,

завжди готових допомогти і надати підтримку.

Тандем: міська рада – старостати – комунальники та  мешканці громади – дає стовідсотковий результат, адже разом – ми сила!

Спасибі за участь в гарній справі благоустрою нашої громади. Ваша

допомога надзвичайно цінна і доречна.

Дякуємо всім!