ГРОМАДА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВИЙ ГУМВАНТАЖ

Дата: 04.07.2022 12:58

Ямпільська міська рада минулого тижня отримала гуманітарну допомогу від Міжнародної гуманітарної організації - MEDAIR. Це некомерційна неурядова християнська організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі за надзвичайних ситуацій та послуг з відновлення, у тому числі: охорона здоров’я та харчування; водопостачання, санітарія та гігієна; житло та інфраструктура та з кінця березня місяця працює у Вінницькій області.

Все прийняв міський гуманітарний штаб, що розгорнутий міськрадою в кінотеатрі міста.

Родини, які знайшли тимчасовий притулок у нашій громаді отримують ковдри, рушники, постільну білизну, засоби гігієни.

Також, завдяки щирій підтримці депутата Вінницької обласної Ради Володимира Кістіона, фонду - БО БФ "Подільської громади" в Ямпільську громаду надійшли - дитячі молочні суміші, пюре, солодощі, чай, дитячі памперси, продукти харчування.

Від імені Ямпільської міської ради в особі міського голови Сергій Гаджука висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто допоміг в отриманні цієї допомоги, адже сьогодні все важче, і важче знаходити допомогу для ВПО. Ми розуміємо - є нагальніші потреби. Є люди під завалами, є хлопці в окопах, але у нашій громаді знайшли прихисток родини, які вимушено покинули свої домівки і потребують постійної підтримки.

Дякуємо дорогі друзі, що Ви завжди поруч!

Працюємо далі, працюємо разом, працюємо ще більше задля Перемоги.