РОБОТА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 17.06.2022 14:50

Війна значною мірою вплинула  на роботу ЦНАП.

Фактично надання адміністративних послуг у ЦНАП було призупинено з першого дня повномасштабного вторгнення, тому що  більшість послуг потребували виконання дій у відповідних державних реєстрах, доступ до яких був закритим певний період часу.

Вже з  30.03.2022 р. після доопрацювання функціоналу ПК «Соціальна громада»  адміністратори  ЦНАП розпочали прийом внутрішньо переміщених осіб.

Наразі, як в самому ЦНАПі так і в старостинських округах Ямпільської громади адміністратори продовжують вести облік внутрішньо переміщених осіб, приймати заяви на державну  фінансову допомогу.

На сьогодні на території Ямпільщини ми маємо майже 5  тисяч зареєстрованих ВПО (в тому числі 1711 дітей), а це 3098 сімей.

Досить швидко була адаптована під виклики військового часу сфера соціального захисту. Адміністративні послуги соціального характеру були пролонговані без потреби додаткового звернення до органів соцзахисту. Адміністатори ЦНАПу наразі продовжують приймати документи на соціальні послуги: субсидії та допомоги.

Також на сьогодні відновлено роботу державних реєстрів, хоча з деякими обмеженнями в переліку адміністративних послуг з урахуванням воєнного стану, зокрема відбувається приймання заяв на видачу витягів з Держгеокадастру.

Послуги декларування/реєстрації місця проживання фізичних осіб  були теж призупинені з початку війни, однак ведеться активна робота у відновленні роботи Реєстру територіальної громади і є сподівання, що до кінця червня реєстр повноцінно запрацює.

У ЦНАПі запроваджено нові адміністративні послуги у сфері архітектури та будівництва.

Продовжуємо працювати для мешканців нашої громади.