ВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2022 09:45

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

Щоденно Ви покликані виконувати нелегку, але таку почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей, повсякчас демонструючи нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Дозвольте мені від імені Ямпільської громади, від себе особисто, привітати Вас з Днем медичного працівника! Прийміть слова глибокої вдячності за вашу благородну працю, за ваші теплі, надійні руки, які надають нам радість одужання, а значить і радість життя, за вашу відданість обраній раз і назавжди професії.

День медичного працівника – світле свято наших лікарів, фельдшерів і медсестр, водіїв «Швидкої допомоги», санітарок і лаборантів, тих, хто охороняє здоров'я жителів нашої громади. У медицині немає другорядних професій - від кожного з вас, від вашої уваги, вашого терпіння, вашої самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

Хай щастям, добробутом, вірними друзями повниться ваше життя і хай вірне служіння своєму професійному обов’язку, стане запорукою вашої подальшої плідної діяльності на благо зміцнення здоров’я населення нашої громади та людей, які знайшли у нас прихисток у цей нелегкий час.

Ви – герої  поза  часом адже творите подвиги щодня: рятуючи життя, даючи надію, вселяючи віру!

Зі святом! Щастя Вам і добра!

З повагою,

міський голова Сергій Гаджук