«ЛІКАРІ БЕЗ КОРДОНІВ» - СЬОГОДНІ ВКОТРЕ  ПЕРЕБУВАЮТЬ В НАШІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 16.06.2022 15:36

«Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF) – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну гуманітарну та надзвичайну медичну допомогу населенню, яке постраждало в результаті збройних конфліктів та ін.

Сьогодні представники цієї організації мали зустріч з керівництвом Ямпільської громади. Зокрема  лікар MSF Джулія Ріпо поспілкувалась з  – Людмилою Майоровою, Михайлом Трубою та Олесею Віт. Під час зустрічі узгодили  графік роботи, дізнались про стан роботи з  переселеними особами в медичній сфері та загалом про їх перебування та проживання на Ямпільщині.

Цього дня місія працює на території сіл Оксанівка та БушаФото без опису.

Працює лікар-терапевт, психолог, педіатр та медична сестра. На прийом можуть приходити як мешканці Ямпільщини так і особи, які прибули із зони бойових дій та залишилися в Ямпільській громаді на тривале проживання. Люди мають можливість проконсультуватися з лікарями та отримати необхідні ліки безкоштовно. Особлива категорія пацієнтів - це люди, які мають хронічні хвороби, наприклад, цукровий діабет. «Лікарі без кордонів» забезпечують їх необхідними препаратами.

Команда «Лікарів без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF) доставила до гуманітарного штабу Ямпільської міської ради гігієнічні засоби, зокрема підгузки для малюків.

Щиро вдячні команді лікарів за злагоджену роботу, доставлені засоби та надання медичної гуманітарної допомоги мешканцям Ямпільської громади.