ВАЖЛИВІ СПРАВИ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ
Жодного дня не припиняється робота установи в цей воєнний час, адже її не відкладеш на потім. Вона – це піклування про найвразливіших.
Працівники Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради не лише за службовими обов’язками, але в більшості своїй по своїй доброті душевній та чуйності серця піклуються про літніх людей, ветеранів та осіб з особливими потребами.
Робота відділення соціальної допомоги вдома територіального центру спрямована на забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств населення. Це не лише прибирання чи доставка продуктів харчування, медикаментів, а й допомога у самообслуговуванні, веденні домашнього господарства, рубанню дров, обробітку присадибної ділянки. Отже, справ чимало, тим більше надворі літо. Та чуйні працівники терцентру справляються зі своєю роботою.
Незважаючи на складність роботи в теперішніх умовах, усі громадяни, які перебувають на обліку в територіальному центрі, отримують послуги в повному обсязі, а їх 630 осіб.
Якщо вам чи вашим знайомим потрібні послуги догляду та інші, які надаються терцентром – звертайтесь, там обов’язково допоможуть.