ВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 15.06.2022 10:08

Дорогі випускники!

Від імені Ямпільської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас –  з закінченням школи!

Цьогоріч все по-іншому.

Нас змінила ця війна. Ми вже інші. Молодь за цей час подорослішала не на дні, а на роки. Сподіваюся, що ви, дорогі випускники, пов’яжете свої долі з Україною. Саме за її процвітання, єдність та незалежність віддають свої життя нині кращі сини й доньки нашої держави.

Сьогодні у кожного з вас початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

Від щирого серця бажаю вам, любі діти, щоб у кожного з вас все склалось якнайкраще!

Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни.
Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!
У вирі життя не забувайте своїх вчителів, батьківський поріг та рідну Ямпільщину.

Вітаю батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти будуть справжніми людьми, гідними українцями.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, миру, міцного здоров’я, успіхів і любові у Ваших родинах!

З повагою,

міський голова Сергій Гаджук