ЦІКАВИНКИ ЯМПІЛЬЩИНИ

Дата: 15.06.2022 12:57

З перших днів, коли Ямпільщина прийняла вимушених переселенців із різних куточків України, цікавість наших гостей до історії міста, краю, традицій - тільки зростала.

Майже щоденно працівники Ямпільського музею образотворчого мистецтва проводять екскурсії та різноманітні майстер - класи з писанкарства, вишивки, розпису імбирного печива та ін.

Традиційним є відвідування "Ямпільського підземелля", парку скульптури над Дністром, оглядових майданчиків біля с. Пороги та урочища "Мохната". Викликає захоплення гостей відвідування Музею народних ремесла у Гальжбіївці, Оборонного скельного монастиря 11- 17 ст. у с. Оксанівці.

А ще у нас є село - Буша, Клембівка, Велика Кісниця та всі інші, яким є чим дивувати і їх точно варто відвідати..

Війна навчила нас цінувати кожну хвилину життя, тож живімо та насолоджуємось рідною Ямпільщиною!