ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦСЛУЖБИ ГРОМАДИ

Дата: 13.06.2022 15:13

Минулого  тижня працівниками відділення соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради здійснювалися відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та сімей опікунів.

Під час відвідування  провели бесіди щодо відповідального батьківства та проконсультували стосовно покращення умов проживання, а також можливості отримання соціальних послуг сім'ями.

За результатами відвідувань було складено відповідні акти.

Поряд з цим, Ямпільською міською радою забезпечено  перевезення сім'ї з малолітніми дітьми, яка опинилася в складних життєвих обставинах, з Комунального закладу "Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини"  до Ямпільської  громади для постійного місця проживання,  в супроводі фахівця із соціальної роботи відділення соціальних служб.