У ЯМПОЛІ ВИСАДИЛИ КВІТИ ВДЯЧНОСТІ

Дата: 07.06.2022 17:01

З перших днів великої війни Ямпільська територіальна громада прихистила майже 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, прийняли і передали 70 тонн продуктів харчування, одягу, які стали рятівними для українців та українок, що потерпають від війни та її наслідків.

Благодійна допомога надходила з ЄС, міст побратимів, від громадських організацій, благодійних фондів, українських діаспор всього світу. На знак подяки за підтримку і допомогу Фонд громади «Подільська громада» спільно з компанією «Dekoplant» зініціювали акцію «Квіти вдячності». Вона передбачає висадку декоративних квітучих кущів у громадах Вінниччини, Київщини, Миколаївщини. Кожне декоративне дерево уособлюватиме собою Злотів, Кошице, Люблін та багато інших міст, чиї громади протягнули Україні руку підтримки, допомоги і турботи українцям.

Минулого тижня у Ямпільській громаді, а саме на в’їзді в м.Ямпіль, селах Дзигівці, Довжку, Клембівці, Цекинівці, Оксанівці, на оглядовому майданчику в с.Порогах висадили 350 декоративних квітучих кущів, а саме форзиції, спіреї, вейгели. Їх передав наш земляк Володимир Кістіон - депутат Вінницької обласної ради.

До толоки були залучені місцеві жителі та внутрішньо переміщені особи, які через бойові дії вимушено залишили свої домівки й переїхали до Ямпільщини. Участь у висадці декоративних насаджень також взяли міський голова Сергій Гаджук, його заступниця Людмила Майорова та секретар міської ради Вадим Семенюк.

Квітучі кущі стануть символом вдячності і водночас нового життя.

За матеріалами газети "Ямпільські вісті"