НАРАДА

Дата: 03.06.2022 15:03

Сьогодні, 03 червня 2022 року, міський голова Сергій Гаджук разом з керівниками сільськогосподарських підприємств Ямпільщини взяв участь у нараді стосовно актуальних питань проведення комплексу сільськогосподарських робіт в умовах воєнного стану.

Захід відбувався за дорученням Сергій Борзов - голови Вінницької ОДА в залі засідань Могилів-Подільської районної військової адміністрації. Нарада проводилась під головуванням начальника районної військової адміністрації Юрія Яцука.

В нараді взяли участь заступники голови районної військової адміністрації, голова районної ради Іван Телеватюк, начальник Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Валентин Лунгол, директор філії «Ощадбанку» Дмитро Брик, уповноважена особа Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Елла Луцкевич, заступник начальника Могилів-подільського районного управління головного управління ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Півторак та представники агропідприємств.

Основне питання порядку денного - координація роботи аграрної галузі в умовах воєнного стану.

Обговорили стан справ в галузі, наявність техніки , можливості кредитування суб’єктів господарювання, політику держави щодо оподаткування, дотримання правил пожежної безпеки під час проведення літніх польових робіт та інші нюанси функціонування галузі.

Підтримки аграріїв наразі є другим за важливістю (першим -є оборона) завданням держави.

Тож подібні заходи є як способом комунікації та проінформованості, так і пошуком нових можливостей для всіх, хто працює в галузі сільського господарства.