ДРУЖНІЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ!

Дата: 02.06.2022 15:20

У той час, коли національна збірна України з футболу успішно виборює путівку на Чемпіонат світу-2022, ямпільщина виховує свою спортивну зміну. Так, з нагоди Міжнародного захисту дітей на міні-футбольному полі центрального парку м. Ямполя відбувся дитячий футбольний турнір, організований дитячо-юнацькою спортивною школою. У ньому взяли участь чотири команди із Ямпільських опорних навчальних закладів №1, №2, гімназії, а також збірна діток внутрішньо-переміщених сімей, які прибули до нас із неспокійних через війну регіонів України.

Звичайно, не обійшлось без вирувань пристрастей і переживань. Кожен матч тримав у напрузі як вболівальників, так і тренерів. Усі команди продемонстрували високий рівень майстерності, однак у підсумку перемогу святкувала команда ОНЗ «НВК: ЗЗСО І ст.-гімназії».

Та попри те, що не всі змогли стати переможцями, – і учасники турніру, і глядачі отримали неймовірний заряд позитивних емоцій. Не зважаючи на різні отримані командами місця, звичайно ж перемогла Дружба!

А юні футболісти, усі без винятку, отримали подарунки. Керуюча справами виконавчого комітету Олеся Віт від імені міського голови Сергія Гаджука та депутата обласної Ради Володимира Кістіона привітала учасників дружнього турніру зі  святом Міжнародного захисту дітей та вручила фотболістам спортивні гетри.

Нагадаємо, учора, 1 червня національна збірна України з футболу здолала збірну Шотландії і вже наступної неділі побореться за путівку у фінальну стадію світової першості з Вельсом.

Тримаємо кулаки за наших футболістів і воїнів! Все буде Україна!