ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Дата: 01.06.2022 16:51

01 червня 2022 року свою роботу по підготовці до чергової 23 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, яка відповідно до розпорядження міського голови Сергія Гаджука відбудеться 10 червня 2022 року, розпочала постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища під головуванням Корця В.Ф. У роботі комісії взяли участь Віт О.В. – керуючий справами виконавчого комітету, Козюк С.В. - начальник фінансового управління Ямпільської міської ради, Бартко О.Ф. – начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування Ямпільської міської ради, Шеремет О.І. - директор КНП «Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради, Рочняк Л.В. – начальник відділу житлово – комунального господарства Ямпільської міської ради.

Члени комісії розглянули і опрацювали 21 питання порядку денного. Це і проєкти рішень щодо надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення, внесення змін до договорів оренди землі тощо.

Також, депутати розглянули та погодили проєкти рішень «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік», Про затвердження тарифу на платну медичну  послугу, що надається КНП «Ямпільська  територіальна лікарня» Ямпільської міської ради», «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», погодили текст Звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання Могилів – Подільського району Вінницької області до Верховної Ради України щодо визнання дій Росії проти України геноцидом українського народу. Усі проєкти рішень знайшли одноголосну депутатську підтримку та рекомендовані до розгляду на черговій сесії міської ради.