ДЕНЬ НАПОВНЕНИЙ ДИТЯЧОЮ РАДІСТЮ

Дата: 01.06.2022 15:48

Сьогодні, 1 червня Ямпільська громада  була наповнена дитячим сміхом, піснями та запальними танцями юних талантів.

Місто та села яскраво відзначали День захисту дітей.

В центрі міста біля фонтану Ямпільською міською радою  проведене святкове дійство для дітей – виступи дитячих колективів, веселі конкурси, ігри, розважальна програма. Всі разом заспівали «Ой у лузі червона калина» - яку знає кожен українець.

Через медіа ресурси малечу та юнацтво Ямпільщини привітав і міський голова Сергій Гаджук та побажав всім найшвидшої перемоги, миру, єдності, веселого літа в найкращій країні – Україні, здоров’я та здійснення мрій.

В музеї образотворчого мистецтва проводили майстер-клас з розфарбовування печива. На спортивному майданчику відбувались ігри футбольних команд – перемогла звичайно ж дружба. Традиційно і у бібліотеках громади відбулись виставкові заходи. Зокрема, в дитячій бібліотеці  була розважальна карусель «Літо зустрічаємо, всіх дітей вітаємо!».

На святковій локації працювали безкоштовні батути за благодійності ПрАТ "ПК «Поділля».

Від міськради дітям дарували солодощі та м’які іграшки, матерям що виховують грудних дітей – предмети гігієни. Також солодощами пригощали  дітлахів і  представники ПрАТ "ПК "Поділля".

Місцеві рятувальники надавали можливість приміряти професійне спорядження  та «покермувати» пожежною машиною. А наприкінці свята освіжили всіх прохолодною водою з пожежних рукавів.

Подібні заходи відбулись і у більшості  старостинських округів Ямпільської громади.

Спільними зусиллями сьогодні вдалось хоч один день з життя наших дітей наповнити радістю, щастям та позитивом і відволікти їх від суворих реалій військового часу.