ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 01.06.2022 09:49

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини. Особливо важливим цей день видається зараз - під час війни в Україні, коли у всіх одна задача  – перемогти ворога та захистити кожного.

Вірю, що ми обов’язково переможемо та зробимо все можливе, щоб наші любі діти пишались Україною.

Вітаю всіх дітей та батьків з Днем захисту дітей!

Дитинство — це чарівні моменти, щасливі посмішки, безтурботність, мрії, тато і мама, бабусі з дідусями. Я бажаю, щоб у кожної дитини було щасливе дитинство, наповнене добротою, чарівністю, захистом від рідних і радістю від кожного нового дня!

Бажаю благополуччя в кожну сім'ю. Миру. Щасливих щирих дитячих очей. Здоров'я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння.

Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Сергій Гаджук