СВЯТКОВИЙ ЗАХІД

Дата: 31.05.2022 17:11

Сьогодні в приміщенні Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради був проведений відділенням соціальних служб сім’ї, дітей та молоді святковий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

На свято запрошеними були діти із трьох дитячих будинків сімейного типу  Ямпільської громади.

Захід розпочався привітальними словами завідувачки відділення Анастасії Левіцької. Вона щиро привітала всіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей, адже саме в дітях хочеться бачити здійснення мрій і сподівань. Діти-це найдорожчий скарб, який в нас дорослих є. Якими вони виростуть, такою і буде наша майбутня держава.

Спільно із фахівцями Валентиною Гладкою, Тетяною Голованчук, Давидом Асатуровим діти власноруч створили карту України з маленьких сердець та «Дерево Мрій», на якому красуються дорослі мрії маленьких українців.  Кожне серце - це місто, яке нам дороге, яке є нашою домівкою, адже Україна - ЄДИНА! Кожна дитяча мрія – це наша сила!

Також для наближення швидкої перемоги діти власноруч виготовили «Голубів МИРУ», яких так вправно навчила створювати працівниця Япільського терцентру Світлана Стерніцька.

Звичайно та передбачувано,  на  завершення заходу дітей пригостили солодощами.

Бережімо кожну дитину, адже обов’язок нас дорослих – забезпечити їхнє  щасливе дитинство.