КОМПЕНСАЦІЯ ЗА НАДАНЕ ЖИТЛО
На сьогодні відділом соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради зареєстровано 1195 осіб, що надали тимчасовий прихисток переміщеним особам з території України, де ведуться бойові дії.
Нагадаємо, що відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 таку компенсацію можуть отримати громадянам України віком від 18 років, які є власниками житла, або їх представникам, наймачам (орендарям) житла державної або комунальної власності, спадкоємцям , які прийняли спадщину і безоплатно розміщували внутрішньо переміщених осіб, крім членів своєї сім'ї, у розумінні Сімейного кодексу України, (далі - особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб), для покриття понесених ними витрат, пов’язаних з розміщенням внутрішньо переміщених осіб.
Відповідно до цієї Постанови є і алгоритм дій.
До речі, сума компенсацій за вже прийнятими заявами складе 461 тис.грн.
Наразі відділ соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради продовжує надавати послугу з оформлення компенсаційних виплат за надане житло та консультувати з цього приводу.
Свою роботу відділ проводить на 2-му поверсі в адмінбудівлі міської ради за адресою м.Ямпіль, вулиця Замкова, 94/2, також для консультування можна звернутись до адміністраторів у старостинських округах.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)