25 ТРАВНЯ ЗНАВЦІ МОВИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ФІЛОЛОГА

Дата: 25.05.2022 09:07

Філологія – це сукупність гуманітарних наук: мовознавства, літературознавства, фольклористики, текстології, джерелознавства, риторики, палеографії тощо, які вивчають духовну культуру народу з текстів, зафіксованих у різних джерелах усного та писемного мовлення. Ця велика область знань дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.

Це свято стосується багатьох фахівців, включаючи бібліотекарів, перекладачів, викладачів різних мов, літературознавців і навіть студентів і випускників філологічних спеціальностей.

Щиро вітаємо кожного філолога з професійним святом! Бажаємо творчого натхнення та нескінченного ентузіазму в пізнанні історії та культури мови.