ТУРБОТА ПРО СІМ'Ї ЗАХИСНИКІВ З ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.05.2022 12:54

Війна росії проти України вмить докорінно змінила життя українців. Багато юнаків, мужніх чоловіків пішли  до війська, вступили до лав ТРО, стали на захист своєї землі.

Наші земляки – воїни ЗСУ щоденно зі зброєю в руках захищають свою країну, залишивши вдома сім’ю, - дітей, дружин, батьків.

« На Ямпільщині спокійно! Тому ми всі разом, щоденно маємо дбати про оборону нашої території, нашої держави, рідної України! Оборону наших сімей, дітей, батьків, які перебувають тут», - наголошує міський голова Сергій Гаджук.

Робота міського гуманітарного штабу Ямпільської міської ради триває щоденно. Поряд із забезпеченням ВПО, що проживають у громаді наразі формуються продуктові набори сім’ям військовослужбовців Ямпільщини.

Сформовані набори старости по старостинських округах роздають кожній такій  сім’ї, а в місті Ямполі  члени сімей отримують їх безпосередньо в гуманітарному штабі.

Вдячні кожному воїну, що з гідністю несе службу та веде боротьбу за Україну, кожній матері та батьку, які виростили справжніх українців, кожній дружині, що чекає та молиться за свого чоловіка!