23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2022 09:31

День Героїв вважається національним українським святом на честь борців за волю та незалежність нашої держави. Люди, що цілковито поклали своє життя на ваги свободи українського народу, існували в різні часи становлення нашої держави. Починаючи з часів Київської Русі, продовжуючи часами Гетьманської ери та процвітання Запорізької Січі, в недовгий період існування Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Ціла плеяда нових героїв з’явилася  під час російської агресії на сході країни та повномасштабного військового вторгнення, що триває вже 89-й день. Вони були, є і будуть завжди. Тому День Героїв, що святкується щороку 23 травня, завжди буде важливим та актуальним для кожного українця. Адже тільки завдяки героїзму наших краян у всі часи та епохи, існує наша держава сьогодні.

російська агресія, а радше відвага та мужність українських героїв, які з 2014 року чинять їй супротив, надали нове дихання цьому святу. Сьогодні лави Героїв щоденно доповнюють Герої війни, які не шкодуючи свого життя воюють за мир, добробут та цілісність нашої держави.

Слава Україні!

ГЕРОЯМ СЛАВА!