ДЕНЬ РЕЗЕРВІСТА

Дата: 18.05.2022 09:07

18 травня Україна відзначає День резервіста — свято патріотів, які добровільно проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях.

Резервісти є потужною складовою державної обороноздатності. Мужність, патріотизм, бажання та вміння захистити свою землю — це те, що об’єднує воїнів-резервістів. Саме вони в час воєнної загрози, за першим покликом, стають до лав підрозділів, щоб гідно виконати військовий обов’язок. Резервіст має військові навички та чітко знає свою справу.

Особливі слова пошани вашим родинам, які підтримують найкращих синів і доньок України, що присвятили себе службі в резерві.

У День резервіста бажаю  вам та вашим родинам, міцного здоров’я, родинного благополуччя, незламної віри, успіхів в ім’я процвітання України та нових звершень задля нашої Перемоги!

міський голова Сергій Гаджук