ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ!

Дата: 16.05.2022 12:12

Знову сумна звістка. Знову втрата.

12 травня 2022 р. загинув наш земляк, уродженець м. Ямполя, колишній учень Ямпільської школи художньо-музичного профілю (гімназії), старший оперуповноважений  відділу боротьби з транскордонною  злочинністю ГОВР першого прикордонного загону Донецького прикордонного загону в м. Маріуполь  Слободянюк Максим Валерійович, 23.07.1990 р.н.

З першого дня війни, протягом 78 днів він стояв на захисті Маріуполя. В надважких умовах разом з побратимами героїчно тримав оборону «Азовсталі». Ворожий обстріл вакуумними бомбами обірвав життя Максима. В одну мить рідні втратили батька, чоловіка, сина, брата…

Щирі співчуття рідним і близьким та низький уклін батькам за те, що виховали справжнього  Героя!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Максима, який віддав своє життя за Україну!

В нашій пам’яті він назавжди залишиться як мужній, непохитний, сталевий воїн Азовсталі.

Жителі Ямпільської міської територіальної громади