СТАЮТЬ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ

Дата: 12.05.2022 14:24

На центральній площі міста відбувся офіційний стрій наших захисників перед відправленням на виконання службового обов’язку по захисту території України.

Зі словами підняття патріотичного та бойового духу до військових звернувся їх командир та бойовий батько Віктор Понкрашов, який подякував чоловікам за міцність та стійкість духу, безстрашність, витримку.

- Як би цього не хотілось – відправитись разом із вами, але потрібно і тут забезпечити спокій ваших домівок, з яких ви відправляєтесь для захисту України. Я несу за вас відповідальність і не покину в будь-яких ситуаціях. Знайте, що я зніму слухавку від вас в будь-який час доби, - зауважив командир.

Зі словами підтримки виступив перед присутніми і Ямпільський міський голова Сергій Гаджук.

- Ви, відколи одягнули стрій – чесно і добросовісно виконували службові завдання. З життєвого досвіду знаю, що для вас головне – це виконання наказу і дисципліна. Саме тоді наші кордони будуть під захистом, і ніякий ворог не пройде, бо його зустрінуть мужні, чесні та безстрашні наші захисники, - зауважив Сергій Іванович.

Подарував іконки, хрестики та окропив святою водою воїнів на Божий захист та швидке повернення додому протоієрей Православної Церкви України отець Богдан (Хоптяний).

До зборів долучилась і Ямпільська міська рада, яка надала воїнам у дорогу гігієнічні набори.

Вмілих командирів, надійного Божого захисту, якісної амуніції та світлих думок наближення миру вам, наші захисники! Ви - наша гордість, підтримка та надія. Ваші обличчя та посмішки – це наші спокійні ранки. Знаємо, що ви не любите сліз, тому відправляємо лише із молитвами! Нехай береже вас Бог!

Фото і дані публікуємо лише ті, які дозволено за законами воєнного стану.

(за матеріалами районної газети «Ямпільські вісті»)