КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ПРИХИСТОК  ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 10.05.2022 15:10

За інформацією відділу соціального та медичного забезпечення міської ради у Ямпільській територіальній громаді станом на 10 травня зареєстровано 4 625  внутрішньо переміщених осіб, з них – 1649 дітей.

Із заявами про надання компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 342 власника жилих приміщень, які безоплатно розмістили у себе внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація не надається власникам житла за прихисток членів сім'ї – дружини, чоловіка, їх неповнолітніх дітей, інших членів сім'ї, які спільно проживають та пов’язані спільним побутом (батьки, повнолітні діти, тощо).

Особа, яка бажає тимчасово надати прихисток внутрішньо переміщеним особам може звернутись до міської ради або самостійно розмістити на веб-ресурсу "Прихисток" інформацію про наявне жиле приміщення. Надання такої інформації до міської ради або на комунікативний майданчик «Прихисток» не обов’язкове та не вплине на отримання компенсації, однак створить умови тисячам людям, які евакуюються швидко знайти житло.

Роз’яснення щодо застосування норм Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 490 за посиланням.