Європейська родина святкує День Європи

Дата: 09.05.2022 10:54

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах задля відзначення миру та єдності на континенті  святкується  День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року. Святкування насамперед спрямоване на поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу та утвердження спільних європейських цінностей.

Мета України – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу. Україна – не просто  географічний центр Європи, а і носій, а сьогодні, ще й захисник європейських цінностей та миру у всій Європі. Сьогодні український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи і вже довів, що належить до європейського спільного дому.

18 квітня 2022 року Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу, зазначивши, що це є одним з етапів до вступу у ЄС для нашої держави.

Європейський вибір України – це запорука її розвитку і альтернативи цьому вибору немає.

Сьогодні ми з усією Європою у її святкуванні. Наші вдячні слова всьому Євросоюзу за плече підтримки  у трагічний час для нашої держави. Дякуємо за те, що об’єднали всі країни світу задля допомоги Україні. Ми переможемо, бо за нами – правда! За нами – Європа! За нами – світ!