ЩОБ НІКОЛИ ЗНОВУ…

Дата: 08.05.2022 11:20

Сьогодні, 8 травня, вся Україна долучається до загальноєвропейської традиції відзначення дня пам’яті та примирення, присвяченого пам’яті жертв Другої світової війни. Саме в цей день, 77 років тому назад більшість німецького війська склали зброю, та о 23:01 був ратифікований «Акт про беззастережну капітуляцію» Німеччини.

У цей день ми разом з країнами Західної Європи, США увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Символом пам’яті жертв війни став червоний мак який з одного боку уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Ямпільчани пам'ятають своїх земляків – ветеранів, які пережили нацизм Другої світової та захищали нашу землю від ненависного загарбника задля того, щоб ми могли жити вільно і незалежно під своїм прапором.

З вдячністю та побажаннями здоров’я і міці, від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, міської ради та усіх жителів громади ветеранам – учасникам бойових дій у Другій світовій війні було вручено продуктові набори.

На жаль, з кожним роком дедалі менше залишається очевидців тієї трагічної доби… Ветерани ідуть за обрій… Залишається наша пам’ять. Вона робить нас сильнішими.

Бо саме пам’ять про їхні подвиги та героїзм дають силу новому поколінню наших українських захисників нищити підступного ворога сьогодні.

Щоб ніколи знову наші нащадки не знали жахіть війни. І наші герої переможуть знову.  І знову  буде  мир.

Вічна шана усім, хто протистояв нацизму!

Вічна пам’ять загиблим! Низький уклін живим!