Дорогі і рідні мами, прийміть найщиріші вітання зі святом!

Дата: 08.05.2022 08:17

В останній місяць весни, у травні, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День матері! Це  чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

Материнство - це щастя і благословення, яке Бог дає людям,  це маленький подвиг і важка праця, нескінченне терпіння і віддача, любов і ніжність, мудрість і терплячість.

Війна… Вона нестерпним болем та хвилюванням лягла на материнські серця за своїх дітей, за їх життя.

Низький уклін і щира дяка усім матерям, які знайшли в собі силу підтримати рішення своїх синів та дочок боротися з агресором, задля миру в  країні та щасливого майбутнього наших дітей. Щирі співчуття матерям, які втратили свої дітей через війну.

Всім матерям України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

У цей день і кожен день слава українським матерям і слава Україні!

З повагою міський голова Сергій Гаджук