ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДЕНЬ  ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2022 08:14

У ці травневі дні ми знову повертаємося до подій весни 1945 року, з глибоким сумом та повагою згадуємо тих, хто ціною власного життя виборював нашу свободу у Другій світовій війні.

Війна стала для українців неймовірним горем, важким випробуванням долі, від якого ще й досі стискаються серця у кожного, хто його пережив. Нема числа жертвам війни та завданим нею матеріальним збиткам.

Земний уклін нашим ветеранам, які захистили Вітчизну, перемогли нацизм, здобули мир і свободу, самовідданою працею відбудували країну з повоєнних руїн. Дорогі ветерани! Ви приклад мужності і стійкості. Здобута вами перемога – це наша гордість, це символ незламності нашого народу.

Приклад ветеранів зобов’язує та надихає теперішнє покоління до мужності та патріотизму, віри у власні сили та можливості, вміння любити свою Вітчизну. У нелегкий час зовнішньої російської військової агресії, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність держави героїзм солдатів Перемоги продовжує сучасне покоління захисників України і вони є гідними нащадками своїх дідів та прадідів. Неодмінно настане той день, коли закінчиться війна і величне слово ПЕРЕМОГА полетить над вільною Україною.

Щиро бажаю кожному міцного здоров’я на довгі літа, достатку і злагоди в родинах! Зичу всім нам миру, бо саме в ці дні гранично ясно, що для країни побажання миру є найголовнішим.

Слава Україні!

міський голова Сергій Гаджук